Przekaż jeden procent podatku - Baza Organizacji Pożytku Publicznego
BAZA ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO
Zamknij
Zamknij
Zaloguj się do Panelu OPP
Login (KRS):
Hasło:


opp.aid.plFundacja KASISI

Fundacja KASISIDodaj do obserwowanych

0000457951

Logo Organizacji
Logo OPP


Przekaż 1% podatku

Pobierz program PitScan 2016

Uruchom PIT On-Line


KRS:0000457951
Nazwa banku:Bank BZWBK
Nr rachunku:48 1090 1883 0000 0001 2101 3122
Ulica:Pomiechowska 47/14
Miejscowość:04-694 Warszawa
Województwo:mazowieckie
Gmina:M. Warszawa
Powiat:M. Warszawa
 
Telefon:533 365 505
E-mail:Wyślij wiadomość e-mail
WWW:www.fundacjakasisi.pl
Udostępnij stronę na:
O Organizacji

Kasisi

FUNDACJA KASISI SZYMONA HOŁOWNI

Fundacja Kasisi została założona przez Szymona Hołownię 11 kwietnia 2013 r., aby nieść pomoc sierocińcowi w Kasisi w Zambii, prowadzonemu przez polskie Siostry Służebniczki Maryi Panny Niepokalanie Poczętej z polskiej Starej Wsi. Sierociniec działa wyłącznie dzięki ofiarności ludzi dobrej woli i nie ma żadnego wsparcia ze strony państwa zambijskiego. Obecnie przebywa w nim ok 250. dzieci, część z nich ma HIV, część AIDS albo inne poważne problemy zdrowotne. Na szczęście niektóre są całkiem zdrowe i potrzebują jedynie miłości oraz wsparcia.
Kasisi Kasisi
Fundacja niosąc pomoc sierocińcowi w Kasisi już od ponad trzech lat konsekwentnie pokazuje, że w pomaganiu innym nie chodzi wcale o litość, ale o spotkanie i o szczęście płynące z tego, że dając zyskujesz kompletnie nowy świat.
Dlaczego wybraliśmy pomoc dzieciom w Afryce? Bo człowieczeństwo nie zależy od ilości kilometrów, które dzielą kogoś od mojego miejsca zamieszkania. Człowiek na Antarktydzie i w Sierra Leone chce kochać, jeść i żyć tak samo, jak człowiek z Wrocławia, Łomży czy Radomia.
Wyjście ze świata własnych potrzeb i nawet najmniejszy krok w stronę drugiego człowieka, to zawsze jakieś ryzyko, zawsze jakaś utrata. Czasu, który można przeznaczyć na swoje przyjemności, pieniędzy które można na nie wydać, gwarancji na przyszłość, czy pancerza chroniącego przed zranieniem. Ale to ZAWSZE zwraca się z procentem, o jakim nie słyszano w żadnym banku.
Fundacja opiera swoje działania na „crowdfundingu“ – modlitewnym, emocjonalnym i finansowym. Działaniom Fundacji przyświeca idea, że „świat został tak urządzony, że każdy ma coś, ale nikt nie ma wszystkiego”. My możemy podzielić się z dziećmi z Kasisi tym, co mamy, a one podzielą się z nami sobą. Dzięki takiej wymianie Kasisi każdego dnia staje się miejscem kipiącym życiem i radością.
Kasisi Kasisi
Więcej informacji: www.fundacjakasisi.pl

PODARUJ NAM 1 PROC I ODMIEŃ Z NAMI LOS DZIECI.

Możesz dołączyć do nas i produkować z nami dobro przekazując 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Fundacji Kasisi wpisując w swoim zeznaniu podatkowym KRS 0000457951
„Materiał promocyjny został sfinansowany/współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.” Wstecz  WYSZUKIWARKA  
Doradcy Podatkowi    Klasyfikacje    Baza Firm    Instytucje / Urzędy

opp.aid.pl © 2010 - 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone

Baza Organizacji Pożytku Publicznego opp.aid.pl jest obsługiwany przez firmę Infonetax Sp. z o.o., ul. Karola Olszewskiego 6, 25-663 Kielce.
www.infonetax.pl