Przekaż jeden procent podatku - Baza Organizacji Pożytku Publicznego
BAZA ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO
Zamknij
Zamknij
Zaloguj się do Panelu OPP
Login (KRS):
Hasło:


opp.aid.plFundacja Wspierania Sportu i Zdrowia

Fundacja Wspierania Sportu i ZdrowiaDodaj do obserwowanych

0000160043

Logo Organizacji
Logo OPP


Przekaż 1% podatku

Pobierz program PitScan 2016


Zakres działalności


Rodzaj organizacji
  • organizacja pozarządowa
  • organizacja pożytku publicznego
  • organizacja pożytku publicznego uprawniona do otrzymywania 1% podatku za 2008 rok


Rok rejestracji:2003
Rok uzysk. OPP:2004
KRS:0000160043
Regon:72861915
NIP:547-197-77-60
Nr rachunku:70 1950 0001 2006 0380 6038 0002
Ulica:Brzozowa 5
Miejscowość:43-460 Wisła
Województwo:śląskie
Gmina:Wisła
Powiat:Cieszyński
 
Telefon:790 217 887
E-mail:Wyślij wiadomość e-mail
WWW:www.sportuizdrowia.eu
O Organizacji

TYLKO Z NAMI FINANSOWANE PRZEZ FISKUSA SPORT ZDROWIE & ZIMOWE SZALEŃSTWA

Zrealizowała wiele projektów euroregionalnych w zakresie sportu, zdrowia i rekreacji.

Jako fundacja Sportu i Zdrowia pragniemy zaproponować
  • sposób finansowania zimowego wypoczynku
  • sposób finansowania zdrowia
  • sposób finansowania rehabilitacji
Tylko z nami jako OPP firma może odliczyć od podatku dochodowego od osób prawnych.

Do każdego klienta nasza Fundacja podchodzi indywidualnie. Rozpatrujemy i dopasowujemy odpowiednią ofertę dla Państwa, aby spełniała one wszelkie oczekiwania. Tylko z nami pozyskasz środki na zdrowie, sport i rekreację.

Proszę rozważyć dla Grup odbiór naszymi Autobusami!

Ustawa z dnia 15.02.1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych1

Dz. U. Z 2011 roku nr 74 poz.397

Ustawa z dnia 24.04.2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie

Dz. U. Z 2010 roku nr 234 poz. 1536


Art. 18. 1. Podstawę opodatkowania, z zastrzeżeniem art. 21 i 22, stanowi dochód ustalony zgodnie z art. 7 albo w art. 7a ust. 1, po odliczeniu:

1) darowizn przekazanych na cele określone w art. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, organizacjom, o którym mowa w art. 3 ust. 2 i 3 tej ustawy, lub równoważnym organizacjom, określonym w przepisach regulujących działalność pożytku publicznego, obowiązujących w innym niż Rzeczpospolita Polska państwie członkowskim Unii Europejskiej lub innym państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, prowadzącym działalność pożytku publicznego w sferze zadań publicznych, realizującym te cele - łącznie do wysokości nieprzekraczającej 10% dochodu, o którym mowa w art. 7 ust. 3 albo w art. 7a ust. 1;


1a. Łączna kwota odliczeń z tytułów określonych w ust. 1 pkt 1 i 7 nie może przekroczyć 10% dochodu, o którym mowa w art. 7 ust. 3 albo w art. 7a ust. 1, z tym że odliczeniom nie podlegają darowizny na rzecz:
1) osób fizycznych;
2) osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej, prowadzących działalność gospodarczą polegającą na wytwarzaniu wyrobów przemysłu elektronicznego, paliwowego, tytoniowego, spirytusowego, winiarskiego, piwowarskiego, a także pozostałych wyrobów alkoholowych o zawartości alkoholu powyżej 1,5%, oraz wyrobów z metali szlachetnych albo z udziałem tych metali, lub handlu tymi wyrobami.


1b. Jeżeli przedmiotem darowizny są towary opodatkowane podatkiem od towarów i usług, za kwotę darowizny uważa się wartość towaru wraz z podatkiem od towarów i usług, w części przekraczającej kwotę podatku naliczonego, którą podatnik ma prawo odliczyć zgodnie z przepisami o podatku od towarów i usług z tytułu dokonania tej darowizny. Przy określaniu wartości tych darowizn stosuje się odpowiednio art. 14.

1c. Odliczenie darowizn, o którym mowa w ust. 1 pkt 1 i 7 oraz wynikające z odrębnych ustaw, stosuje się, jeżeli wysokość darowizny jest udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego, a w przypadku darowizny innej niż pieniężna - dokumentem, z którego wynika wartość tej darowizny, oraz oświadczeniem obdarowanego o jej przyjęciu.

Podatnik ma prawo pomniejszyć podstawę opodatkowania o kwotę przekazanej darowizny, o ile czynność ta spełnia określone przesłanki:
  • jej cel musi być zgodny z art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie,
  • beneficjentami muszą być wskazane w powyższym akcie podmioty,
  • kwota odliczeń nie może przekroczyć 10% dochodu.
Katalog zadań publicznych określony w art. 4 uDPPiO został przez ustawodawcę szeroko zdefiniowany. Jako zadania publiczne uznawane są m. in. działalność charytatywna, ochrona i promocja zdrowia, w zakresie nauki, edukacji, oświaty i wychowania.

Beneficjenci przekazywanych darowizn, o których mowa w art. 3 ust. 2 uDPPiO to organizacje pozarządowe niebędące jednostkami sektora finansów publicznych, w rozumieniu przepisów o finansach publicznych, i niedziałające w celu osiągnięcia zysku, osoby prawne lub jednostki nieposiadające osobowości prawnej utworzone na podstawie przepisów ustaw, w tym fundacje i stowarzyszenia


www.zdrowiebezdranic.eu
www.beskidzkakademia.pl
www.sportuizdrowia.eu

WYJAZDY NARCIARSKIE W ALPY INDYWIDUALNE I AUTOKARAMI

WYJAZDY NARCIARSKIE NA SŁOWACJE WRAZ Z BASENAMI TERMALNYMI CENY DOSTOSOWANE DO MOŻLIWOŚCI WSPÓŁFINANSOWANIA PRZEZ GMINY.

SUPER ATRAKCYJNE CENY! Tylko dla Was

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić bądź odpisać mailowo. W załączniku również przesyłam przykładową ofertę naszej placówki.

Zapraszamy do kontaktu – oddzwonimy pomożemy! 790 217 887

Serdecznie pozdrawiamy

   
ZAKWATEROWANIE:

Proponujemy 2 opcje jak nizej-Hotele usytuowane są u stóp Gerlachu, najwyższego szczytu Tatr. Przebywając w nich będą mogli państwo zrelaksować się w hotelowym spa lub oddawać jeździe na nartach w miejscowości Lucziwna oraz nieopodal Popradu. Na terenie obiektów można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Goście nocować będą w pięknych pokojach standardzie i stylu słowackim.

W ofercie darmowy wstęp do jednego z dwóch wybranych fantastycznych Aquaparków:
1) Aquapark AquaCity - Wiele osób odwiedza AquaCity zimą, aby połączyć aktywny urlop narciarski z możliwością odprężenia się w podgrzewanych basenach, centrach spa oraz saunach, które doskonale zregenerują siły po intensywnie spędzonym dniu. Ośrodek odwiedzany jest tłumnie przez miłośników wszelkich zabaw wodnych oraz luksusowych hoteli i wspaniałych okolic. AquaCity, poza atrakcjami jakimi dysponuje, oferuje również wspaniałą lokalizację pośród majestatycznego krajobrazu oraz wiele atrakcji tuż za progiem.

2) Vrbov thermal park - Kąpielisko termalne Vrbov oferuje możliwość kąpania się w przyjemnej ciepłej wodzie, podczas całego roku. Temperatura w basenach wynosi nawet 38 C.

Zapraszamy do uprzyjemnienia sobie pobytu zimowego w basenie termalnym, którego woda słynie ze zbawiennych działań w całej okolicy.

Inne Atrakcje:I MOŻLIWOŚCI TO ODLICZENIE ODLICZENIE OD PODATKU DOCHODOWEGO KWOTY DO 10% I PRZEKZANIA DLA WŁASNYCH POTRZEB I PRACOWNIKÓW

W zaproponowanych cenach - Oprócz kąpieli termalnych wliczoe są również wyciągi narciarskie, oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Oprócz tego rejon ten posiada wspaniałe trasy turystyczne. Wliczona jest dyskotekę gdzie miejscowy wodzirej będzie uwzględniał styl zabawy i dostosuje program do waszych oczekiwań!i otwarty na propozycję gości.

PONAD TO W OFERCIE RÓWNIEŻ:
W cenie wstęp do Spa w hotelu oferuje różnego rodzaju sauny, wannę z hydromasażem oraz siłownię.

Do dyspozycji Państwa dostępny jest Pilot

W razie pytań lub uzupełnień prosimy o kontakt.

Zapraszając prosimy o wybór i akceptację.


Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji

www.sportuizdrowia.eu Wstecz  WYSZUKIWARKA  
Doradcy Podatkowi    Klasyfikacje    Baza Firm    Instytucje / Urzędy

opp.aid.pl © 2010 - 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone

Baza Organizacji Pożytku Publicznego opp.aid.pl jest obsługiwany przez firmę Infonetax Sp. z o.o., ul. Karola Olszewskiego 6, 25-663 Kielce.
www.infonetax.pl