Przekaż jeden procent podatku - Baza Organizacji Pożytku Publicznego
BAZA ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO
Zamknij
Zamknij
Zaloguj się do Panelu OPP
Login (KRS):
Hasło:


opp.aid.plRazem - Fundacja Onkologii Lubelskiej

Razem - Fundacja Onkologii LubelskiejDodaj do obserwowanych

0000303017

Logo Organizacji
Logo OPP


Przekaż 1% podatku

Pobierz program PitScan 2016

Uruchom PIT On-Line


Osoby zarządzające
 • Marzena Klimczuk - prezes
 • Agata Lipowska - wiceprezes
 • Krzysztof Toś
 • Iwona Grymuza
 • Dariusz Kieszko


Rodzaj organizacji
 • fundacja
 • organizacja pozarządowa
 • organizacja pożytku publicznego
 • pomoc społeczna
 • choroba, niepełnosprawność


Rok rejestracji:2008
Rok uzysk. OPP:2008
KRS:0000303017
Regon:060350756
NIP:712-31-13-024
Nazwa banku:Bank Millennium S.A.
Nr rachunku:68 1160 2202 0000 0001 1000 7668
Ulica:Jaczewskiego 7
Miejscowość:20-090 Lublin
Województwo:lubelskie
Gmina:Lublin
Powiat:M. lublin
 
Telefon:81 454 17 04
E-mail:Wyślij wiadomość e-mail
WWW:www.fundacja-razem.pl
Udostępnij stronę na:
O Organizacji

Celem działalności Razem – Fundacji Onkologii Lubelskiej jest:
 • 1) Przygotowywanie i prowadzenie akcji mających na celu walkę z chorobami nowotworowymi,
 • 2) Wspieranie działalności Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, realizowane poprzez:
 •      - zakup sprzętu i aparatury medycznej,
 •      - zakup wyposażenie nie medycznego,
 •      - dofinansowanie zadań promujących działalność Centrum Onkologii,
 • 3) Udzielanie wsparcia osobom dotkniętym chorobami nowotworowymi oraz ich rodzinom,
 • 4) Świadczenie pomocy na rzecz pracowników Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, w tym podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz realizacja programu wypalenia zawodowego,
 • 5) Prowadzenie działalności wydawniczej, naukowej, szkoleniowej i dydaktycznej, w tym druk biuletynu Razem,
 • 6) Nawiązywanie współpracy z innymi organizacjami rządowymi i pozarządowymi.
Razem – Fundacja Onkologii Lubelskiej realizuje cele poprzez:
 • 1) Prowadzenie szerokiej działalności mającej na celu walkę z chorobami nowotworowymi,
 • 2) Działalność wydawniczą w szczególności wydawanie periodyku,
 • 3) Organizowanie wykładów, seminariów i konferencji służących przekazywaniu wiedzy, gromadzeniu danych i informacji z zakresu działalności fundacji,
 • 4) Współpracę z osobami, instytucjami krajowymi oraz zagranicznymi prowadzącymi działalność w zakresie objętym działalnością fundacji.
Pomoc dla IRINY

Razem - Fundacja Onkologii Lubelskiej zwraca się z prośbą o pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie rzadkiego nowotworu nieoperacyjnego grasiczaka złośliwego typu A. Pomocy potrzebuje Irina Vasiliv. Irina ma 23 lata, pochodzi z Ukrainy. W domu na Irinę czeka mąż oraz 3 letnia córeczka.

Irina została przyjęta na I Oddział Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Chemioterapii Dziennej w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli z rozpoznaniem nieoperacyjnego grasiczaka złośliwego typu A. Rozpoznanie zostało postawione w Naukowo - Badawczym Oddziale Anatomii Patologicznej Narodowego Instytutu Raka w Kijowie.

W Centrum Onkologii Irinę zakwalifikowano, zgodnie z wytycznymi NCCN na 2013 rok, do chemioterapii, radioterapii oraz zabiegu chirurgicznego, których koszt może sięgać 70 - 80 tysięcy zł. Jest pod stałą opieką wybitnych specjalistów.

Irina nie jest ubezpieczona w Polsce, a rodziny nie stać na pokrycie kosztów leczenia oraz pobytu. Pieniądze trzeba zebrać jak najszybciej. Liczy się najmniejsza nawet wpłata.

Pieniądze można wpłacać na konto Razem - Fundacja Onkologii Lubelskiej, ul. K. Jaczewskiego 7, 20-090 Lublin, Bank Millennium S.A., nr rachunku: 68 1160 2202 0000 0001 1000 7668 z dopiskiem „IRINA".

Dzięki Państwa życzliwości i hojności, Irina ma bardzo duże szanse na całkowite wyleczenie.
Koncert na rzecz Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

14 grudnia 2012 roku Razem - Fundacja Onkologii Lubelskiej oraz portal Agaty Młynarskiej OnaOnaOna.com zorganizowały pierwszy charytatywny koncert świąteczny. W wydarzeniu, które odbyło się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie Lublinie, wzięło udział wiele wyjątkowych gwiazd: Alicja Majewska, Ewa Błaszczyk, Olga Bończyk, Majka Jeżowska, Monika Kuszyńska i Joanna Kurowska. Honorowy patronat nad koncertem objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska.
Celem koncertu była zbiórka funduszy na rzecz Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie. Dochód zostanie przeznaczony na zakup cytometru przepływowego do diagnozowania nowotworów układu chłonnego.
Podczas aukcji wyjątkowych przedmiotów podarowanych przez znane osobistości świata kultury i sztuki, zbiórki do puszek oraz wpłat sponsorów koncertu do fundacja uzyskała ponad 50 tys. zł. W związku z tym, że wartość cytometru jest o wiele wyższa akcja zbierania pieniędzy będzie prowadzona także w 2013 roku. Serdecznie zapraszamy do przekazywania wpłat na konto fundacji oraz do skarbony stacjonarnej umieszczonej w holu głównym szpitala.
Uretrocystoskop operacyjny dla COZL

W związku z rozszerzeniem zakresu świadczonych procedur medycznych w Zespole Poradni Specjalistycznych Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli niezbędne stało się uruchomienie pełnego stanowiska do zabiegów urologicznych. Dzięki Razem – Fundacji Onkologii Lubelskiej zakupiono i przekazano COZL dodatkowy, spełniający wymogi rozporządzenia ministra sprzęt do wykonywania zabiegów urologicznych – uretrocystoskop operacyjny. Urządzenie służy do diagnostyki cewki i pęcherza moczowego oraz wykonywania zabiegów diagnostyczno – leczniczych w obrębie cewki moczowej, pęcherza moczowego oraz moczowodów. Cystoskop został przekazany do użytkowania przez Poradnię Urologiczną w styczniu 2013 roku a jego koszt wyniósł 100 tys. zł. Wstecz  WYSZUKIWARKA  
Doradcy Podatkowi    Klasyfikacje    Baza Firm    Instytucje / Urzędy

opp.aid.pl © 2010 - 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone

Baza Organizacji Pożytku Publicznego opp.aid.pl jest obsługiwany przez firmę Infonetax Sp. z o.o., ul. Karola Olszewskiego 6, 25-663 Kielce.
www.infonetax.pl