Fundacja KASISI
KRS 0000457951
Przekaż 1% podatku

Ulica

Pomiechowska 47/14

Miejscowość

Warszawa

Województwo

mazowieckie

Gmina

M. Warszawa

Powiat

M. Warszawa

KRS

0000457951

Nazwa banku

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku

48 1090 1883 0000 0001 2101 3122

Telefony kontaktowe

533 365 505

Strona internetowa

www.fundacjakasisi.pl

O Organizacji

Kasisi

FUNDACJA KASISI SZYMONA HOŁOWNI

Kasisi to miejscowość w Zambii, w której 11 kwietnia 2013 roku Szymon Hołownia założył Fundację Kasisi. Sam nie dałby rady zrobić tego, co zrobić tam trzeba, a również dlatego, że nie chciał tego robić sam. „Pomaganie to nie męka wyrzeczenia, a szczęście płynące z tego, że zyskuje się kompletnie nowy świat. Ja już w niego wsiąkłem, teraz kolej na Was.” S. Hołownia
Kasisi Kasisi
Dom Dziecka Kasisi prowadzony jest przez Siostry Służebniczki Maryi Niepokalanej z polskiej Starej Wsi. Sierociniec działa wyłącznie dzięki ofiarności ludzi dobrej woli i nie ma żadnego wsparcia ze strony państwa zambijskiego, a potrzeby są ogromne, żeby zapewnić wszystkim dzieciom jedzenie, ubranie, leki i możliwość nauki.
Obecnie jest tu około 250. dzieciaków, część z nich ma HIV, część ma już AIDS, gruźlicę, anemię, grzybice etc. Część jest całkiem zdrowa i jedyne, czego potrzebuje to miłości i wsparcia. W 2015 roku dzięki naszej działalności i projektowi Adoptuj z sercem wsparcie znalazło ponad 200 dzieci ze strony rodzin adopcyjnych.
Inną możliwością wsparcia jest Spiżarnia dla Kasisi, za sprawą projektu chcemy stopniowo podnosić poziom codziennego życia naszych dzieciaków. Chcemy lepiej zbilansować ich posiłki i dopasować je do ich potrzeb rozwojowych.
W Rozpieszczalniku - rozpieszczając, będziemy rozpuszczamy zło, które przylgnęło do dzieci, zanim trafiły do tego uzdrawiającego miejsca, jakim jest Kasisi.
Akademia Kasisi to specjalny fundusz na edukację dzieci i tych spośród pracowników, którzy mają duży wpływ na wychowywanie naszych podopiecznych.
Uruchomiliśmy także "Oddział Ratunkowy", na który, jak wskazuje sama nazwa, trafiają wszelkie „nagłe przypadki” z Kasisi, które wymagają pilnej reakcji tu i teraz (duchowej i/lub materialnej).
Fundacja opiera swoje działania na „crowdfundingu“ – modlitewnym, emocjonalnym i finansowym. Działaniom Fundacji przyświeca idea, że „świat został tak urządzony, że każdy ma coś, ale nikt nie ma wszystkiego”. Naszym przekazem jest to, że w pomaganiu innym nie chodzi wcale o litość, ale o spotkanie i o szczęście płynące z tego, że dając, realnie zmieniamy świat. My możemy podzielić się z dziećmi z Kasisi tym, co mamy, a one podzielą się z nami sobą. Dzięki takiej wymianie Kasisi każdego dnia staje się miejscem kipiącym życiem i radością.
Kasisi Kasisi Kasisi
Więcej informacji: www.fundacjakasisi.pl

PODARUJ NAM 1 PROC I ODMIEŃ Z NAMI LOS DZIECI.

Możesz dołączyć do nas i produkować z nami dobro przekazując 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Fundacji Kasisi wpisując w swoim zeznaniu podatkowym KRS 0000457951
„Materiał promocyjny został sfinansowany/współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.”

wspierane OPP

zostaw nam wiadomośćenvelope

Skontaktuj się z nami

Chcesz uzyskać dostęp do panelu OPP lub masz jakieś pytanie?

Napisz do nas a prześlemy ci dane dostępowe oraz odpowiemy na twoje pytania.

captcha
Przeładuj

infonetax sp. z o.o.

ul. karola olszewskiego 6

25-663 kielce

nip: 6572736550

41 344 52 24

zapraszamy do kontaktu

www.infonetax.pl

odwiedź stronę internetową

dołącz do nas

facebookyoutube
nasi partnerzy
fpddoradcapodatkowy